Matrace Xanthe

Akce Vystaveno
Kód produktu: MAXANTHE20-140 Výrobce: Usnu - ČR

Produkt nabízíme v následujících variantách:

Rozměr
Výška
Typ
-35 %
Ušetříte
14 724 Kč
42 070 Kč
od 27 346 Kč
od 22 600 Kč bez DPH
Výroba na zakázku
 • Cashback World
  Cashback World

  získejte slevu

 • Zeptejte se odborníka

Detailní popis

Luxusní matrace  Xanthe  z nové speciální pěny ORTHOCELL, v ČR pouze u matrací XANTHE.Pěna Orthocell  je speciálně navržena tak, aby pomohla zlepšit celkovou podpěru těla při ležení a poskytla úlevu od bolesti zad.

Každodenní život mnohým z nás přináší dlouhodobé sezení nebo stání v zaměstnání. Také zvedání nebo nošení těžkých předmětů se asi nevyhne většině z nás. To vše zatěžuje naši pohybovou soustavu a nejvíce trpí záda. Proto je velmi důležitá regenerace pohybové soustavy. Správně zvolená matrace je základem optimální regenerace páteře, kloubů, svalů i vnitřních orgánů během spánku. 

 Matrace XANTHE je vyrobena z nové speciální pěny ORTHOCELL, která díky specifické plošné bodové podpěře odlehčuje tlak při ležení. Při ležení matrace zajistí odpovídající  přirozené zarovnání celého těla a opěru zad a to pro všechny uživatele váhové kategorie 50 - 150 kg.

Bonusem k optimální podpěře těla je poskytovaný maximální komfort a pohodlí - měkkost matrace Xanthe, která se odlišuje od všech konkurenčních matrací na trhu.

Matrace Xanthe  nabízí maximální komfort při ležení při požadavku na pocitově měkkou matraci.
Matrace Xanthe je speciálně navržena tak, aby pomohla zlepšit celkovou podpěru těla při ležení a poskytla úlevu od bolesti zad.
Matrace Xante  je vyrobena ze dvou typů pěn ORTHOCELL MEDIUM  a ORTHOCEL SOFT  v kombinaci s pevnou základní vrstvou ze značkové pěny DUREN .Otevřená struktura pěn ORTHOCELL a DUREN zajistí dostatečný odvod vlhkosti (potu) a kvalitní hygienické vlastnosti celého lůžka. Díky specifické plošné bodové podpěře pěn ORTHOCELL matrace odlehčuje tlak při ležení a svou speciální pocitovou měkkostí dodává matraci vyjímečný komfort a zároveň optimální podpěru těla. 
Objemová hustota pěn ORTHOCELL 55 kg/m3 a 40 kg/m3 pěny DUREN nastavuje matraci zvýšenou odolnost a životnost. ORTHOCELL je alergicky neutrální

Potah ADAPTIC je vyroben z kvalitní látky s vysokou pružností. Potah je velmi příjemný na dotek v provedení se zvýšenou odolností proti oděru. Je vhodný pro latexové nebo vysoce elastické povrchy matrací pro zachování maximální funkci matrace. Potah je snímatelný a lze jej prát do 60 °C.

Parametry:

 tři varianty tuhosti matrace za jednotnou cenu

 • Xanthe Soft měkká -pro uživatele o hmotnosti  50 - 85 kg
 • Xanthe Medium středně měkká- pro uživatele o hmotnosti  50 - 120 kg
 • Xanthe Hard středně tuhá- pro uživatele o hmotnosti  50 - 150 kg
 • ​Výška jádra matrace 20,22 nebo 24cm.
 • Testováno na životnost
 • Prodloužená smluvní záruka 7 let na jádro matrace
 • Matrace Xanthe lze velmi dobře polohovat. Vhodný typ roštu: lamelový nebo prkýnkový rošt. 

Pro jiné rozměry a více informací nás neváhejte kontaktovat na čísle 466 823 520, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

* * * *