Matrace Xanthe Medium

Akce Novinka Vystaveno
Kód produktu: MAXANTHEM Výrobce: Snooze - ČR

Produkt nabízíme v následujících variantách:

Matrace dle výšky jádra
Matrace dle rozměru
-40 %
Ušetříte
8 010 Kč
20 000 Kč
od 11 990 Kč
od 9 909 Kč bez DPH
Výroba na zakázku

Novinka v matracích na českém trhu!! Luxusní matrace  Xanthe  z nové speciální pěny ORTHOCELL, v ČR pouze u matrací XANTHE.Pěna Orthocell  je speciálně navržena tak, aby pomohla zlepšit celkovou podpěru těla při ležení a poskytla úlevu od bolesti zad.

Zobraz detailní popis
 • Cashback World
  Cashback World

  získejte slevu

 • Zeptejte se odborníka

Detailní popis

Novinka v matracích na českém trhu!! Luxusní matrace  Xanthe  z nové speciální pěny ORTHOCELL, v ČR pouze u matrací XANTHE.Pěna Orthocell  je speciálně navržena tak, aby pomohla zlepšit celkovou podpěru těla při ležení a poskytla úlevu od bolesti zad.

Každodenní život mnohým z nás přináší dlouhodobé sezení nebo stání v zaměstnání. Také zvedání nebo nošení těžkých předmětů se asi nevyhne většině z nás. To vše zatěžuje naši pohybovou soustavu a nejvíce trpí záda. Proto je velmi důležitá regenerace pohybové soustavy. Správně zvolená matrace je základem optimální regenerace páteře, kloubů, svalů i vnitřních orgánů během spánku. 

 Matrace XANTHE je vyrobena z nové speciální pěny ORTHOCELL, která díky specifické plošné bodové podpěře odlehčuje tlak při ležení. Při ležení matrace zajistí odpovídající  přirozené zarovnání celého těla a opěru zad a to pro všechny uživatele váhové kategorie 50 - 130 kg.

Bonusem k optimální podpěře těla je poskytovaný maximální komfort a pohodlí - měkkost matrace Xanthe, která se odlišuje od všech konkurenčních matrací na trhu.

Matrace Xanthe Medium nabízí maximální komfort při ležení při požadavku na pocitově měkkou matraci.
Matrace Xanthe Medium je speciálně navržena tak, aby pomohla zlepšit celkovou podpěru těla při ležení a poskytla úlevu od bolesti zad.
Matrace Xante Medium je vyrobena ze dvou typů pěn ORTHOCELL MEDIUM (10 cm) a ORTHOCEL SOFT (5 cm)  v kombinaci s pevnou základní vrstvou ze značkové pěny DUREN (5 cm).Otevřená struktura pěn ORTHOCELL a DUREN zajistí dostatečný odvod vlhkosti (potu) a kvalitní hygienické vlastnosti celého lůžka. Díky specifické plošné bodové podpěře pěn ORTHOCELL matrace odlehčuje tlak při ležení a svou speciální pocitovou měkkostí dodává matraci vyjímečný komfort a zároveň optimální podpěru těla. 
Objemová hustota pěn ORTHOCELL 55 kg/m3 a 40 kg/m3 pěny DUREN nastavuje matraci zvýšenou odolnost a životnost. ORTHOCELL je alergicky neutrální.

 • Ceny jsou uvedené včetně  potahů Snooze Silver,Adaptic nebo New Jersey. Všechny varianty  včetně atypických rozměrů  a příplatkových potahů Snooze Visco,Snooze Active a Medicott naleznete v přiloženém ceníku.
 • Akce platí na všechny typy matrací Xanthe v potahu Adaptic do rozměru  90 x 200cm do 29.2.2020 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na čísle 466 823 520, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Specifikační body

 • Materiál: pěna ORTHOCELL MEDIUM (10 cm) a ORTHOCEL SOFT (5 cm)  v kombinaci s pevnou základní vrstvou ze značkové pěny DUREN (5 cm).
 • Výška jádra matrace 20cm.Celková výška matrace v potahu je cca 22 cm (v potahu Celsio nebo Galaxy 20 cm).
 • Možnost zvýšení jádra matrace na výšku 21,22,23,24,25cm za příplatek 10%
 • Výběr z několika typů kvalitních potahů, které umožňují rozdělení na dvě poloviny a lze je velmi dobře udržovat
 • Testováno na životnost
 • Prodloužená smluvní záruka 7 let na jádro matrace
 • Matrace Xanthe Medium lze velmi dobře polohovat. Vhodný typ roštu: lamelový nebo prkýnkový rošt. 
 • Vhodná pro všechny uživatele váhové kategorie 50 - 130 kg.
 • Tuhost: středně měkká

Soubory pro stažení

* * * *