Novinky

Rozkládací postele s úložným prostorem

Bydlíte v menším bytu nebo garsonce a bojujete o každý metr volného prostoru? Už nemusíte!

Pořiďte si rozkládací postel a užívejte si:

  • Přes den sezení na pohovce
  • V noci komfortní spánek v posteli
  • Úložný prostor navíc 

Zvýšené postele pro vaše pohodlí

Postele se zvýšenou lehací plochou jsou našimi zákazníky stále více žádanějí.

Zvýšené postele mají oproti nízkým verzím mnohem více předností

 

 

Kovaný nábytek má svůj styl

Kovaný nábytek má svůj styl,je populární už několik desetiletí

 

Každý výrobek je jedinečný originál

 

Prohlédněte si nabídku značkových kovaných postelí,rozkládacích postelí a bytových doplňků- skříní,komod,nočních stolků,vysoké kvality a originálního designu výhradně od české firmy Iron-Art ,která je v současné době našim největším výrobcem ručně kovaného nábytku ze železa či kombinací železa se dřevem

 

 

Jak ochránit matrace a polštáře před potem ,prachem a vlhkostí ?

Chcete zvýšit hygienu Vašeho spánku?

Nejvyšší stupeň ochrany poskytují chrániče opatřené nepropustnou membránou, která zabraňuje znečištění nejen povrchu matrace, ale i jejího jádra. 

Rady pro dobré spaní

Základní a přitom nejdůležitější způsob regenerace, bez kterého lidské tělo nemůže přirozeně fungovat, je spánek. Během spánku, kterým bychom v ideálním případě mohli strávit až třetinu života, sbírá tělo síly na další den. Jednotlivé orgány mají během spánku čas na odpočinek a relaxují, stejně jako se uvolňují klouby a svaly. Dopřát si dobré spaní není jen tak, o jeho kvalitu musíme pečovat. V dnešní době se často ke spánku stavíme jako k něčemu, co musí počkat. Proč? Protože toho musíme víc stihnout nebo zažít víc zajímavých věcí… Přitom odpírání si spánku otupuje mozek a kazí radost ze života.

Spokojený zákazník je u nás na prvním místě

Spokojený zákazník je u nás na prvním místě.Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně.Umíme vytvořit nabídku dle kvalitativních i cenových požadavků zákazníkav naší nabídce je zboží pouze od těch nejlepších ověřených českých a slovenských výrobců nebo distributorů,díky kterým jsme schopni nabídnout zboží ve vysoké kvalitě

Vybrat si správnou matraci je zase snadnější.

Ustálená a léty prověřená nabídka matrací SNOOZE, výrobní nastavení matrací na váhu budoucího uživatele a celková filozofie matrací SNOOZE umožnila vydat ke každé matraci SNOOZE Certifikát GARANCE vhodnosti. Díky takto certifikovaným matracím získávají zákazníci při nákupu matrace potřebný klid a jistotu správného výběru matrace.

 

 

 

 

 

 

 

Pečujete správně o matraci ?

Spánek je pro naše tělo základní regenerační proces. Věnujte mu proto dostatečnou péči a dopřejte si správnou a kvalitní „výbavu“ pro spánek – je to investice do vlastního zdraví....  Kompletní odborné informace v oblasti zdravého spánku a zdravého ležení Vám poskytneme na naší prodejně Semqelb Zdravé spaní v Pardubicích Semtíně.

Jak nejlépe sladit rošt s matrací

Postelový rošt je vedle matrace druhou nejdůležitější součástí lůžka. Kvalitní rošty obsahují lamely lepené z několika vrstev dřeva, což zajišťuje jejich pružnost. Počet lamel roštu se liší typ od typu, avšak z hlediska optimálního rozložení zátěže jsou doporučovány rošty s minimálně 28 lamelami. Pružné lamely dokáží reagovat na zatížení konkrétních ploch postele a účelně tak udržují tělo ve správné poloze.Na naší prodejně v Pardubicích Vám odborně poradíme

Proč je důležitý lamelový rošt ?

.Optimální lůžko by mělo být složeno z kvalitní matrace (nejlépe latexové, pěnové nebo sendvičové), a z pružného roštu. Tato kombinace nejlépe udržuje páteř v přirozeném tvaru. To znamená při ležení na zádech v jejím fyziologickém, prohnutém tvaru a při ležení na boku ve tvaru přímky. Lidská páteř je nosným pilířem celého těla. Tvoří ji celkem 24 obratlů, které člověku umožňují pohyb a chrání míchu. Aby se člověk mohl hýbat a chodit, potřebuje také meziobratlové klouby, vazy a ploténky. Právě pro ně je důležité, aby se v noci mohly uvolnit a přijmout zpět tekutinu potřebnou pro svoji elasticitu.