Novinky

Dny zdravého spánku

Připravili jsme pro Vás vyjímečnou akci ,,Dny zdravého spánku" se slevou 20% na produkty Magniflex pouze v našich prodejnách od 15. do 28.10. 2018. Přijďte si vyzkoušet zdravotní matrace a anatomické polštáře italské firmy Magniflex,jejíž filozofie je založena na důležitosti spánku,ekologii,zdravotní nezávadnosti a lásce k životu.
https://www.semqelb.cz/matrace[1]/magniflex-italie

ONA DNES

dovolujeme si Vás informovat o podzimní slevové akci Nákupy ONA DNES, která se uskuteční v termínu 15. - 21. 10. 2018.

PRŮBĚH AKCE
Během akce Nákupy ONA DNES každý zákazník, který při nákupu produktů Magniflex předloží slevový kupon Magniflex/ONA DNES, obdrží 20% slevu z koncové doporučené ceny (sleva se nevztahuje na akční nebo již zlevněné zboží).

Slevovou knížku najdete v pondělí 15.10. a ve čtvrtek 18.10. jako přílohu magazínů deníku MF DNES.

Dny Marianne

Dovolujeme si Vás informovat o blížící se akci DNY MARIANNE, která se bude konat od 14 - 16.9.2018.
Během akce DNY MARIANNE každý zákazník, který při nákupu produktů Magniflex v naši prodejně v Pardubicích předloží slevový kupon Magniflex/DNY MARIANNE, od nás obdrží 20% slevu z koncové doporučené ceny na matrace Magniflex nebo anatomické polštáře Magniflex (sleva se nevztahuje na akční nebo již zlevněné zboží).  Při platbě kartou Mastercard od Raiffeisenbank obdrží slevu 25% na polštář k zakoupené matraci.
 

 

Zvýšené postele pro vaše pohodlí

Postele se zvýšenou lehací plochou jsou našimi zákazníky stále více žádanějí.

Zvýšené postele mají oproti nízkým verzím mnohem více předností

 

Prohlédněte si naši nabídku zvýšených postelí

Rady pro dobré spaní

Rady pro kvalitní spánek

Základní a přitom nejdůležitější způsob regenerace, bez kterého lidské tělo nemůže přirozeně fungovat, je spánek. Během spánku, kterým bychom v ideálním případě mohli strávit až třetinu života, sbírá tělo síly na další den. Jednotlivé orgány mají během spánku čas na odpočinek a relaxují, stejně jako se uvolňují klouby a svaly. Dopřát si dobré spaní není jen tak, o jeho kvalitu musíme pečovat. V dnešní době se často ke spánku stavíme jako k něčemu, co musí počkat. Proč? Protože toho musíme víc stihnout nebo zažít víc zajímavých věcí… Přitom odpírání si spánku otupuje mozek a kazí radost ze života.

Matrace se zdravotním certifikátem + anatomický značkový polštář ZDARMA

Využijte naší mimořádné nabídky,které platí již jen do 31.8.2018 Ke každé  zakoupené matraci se zdravotním certifikátem  italské značky Magniflex  značkový polštář Magniflex v hodnotě od 1 790,- do 3 190,-Kč zdarma dle vlastního výběru.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na čísle 466 823 520, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

 

Spokojený zákazník je u nás na prvním místě

Spokojený zákazník je u nás na prvním místě.Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně.Umíme vytvořit nabídku dle kvalitativních i cenových požadavků zákazníkav naší nabídce je zboží pouze od těch nejlepších ověřených českých a slovenských výrobců nebo distributorů,díky kterým jsme schopni nabídnout zboží ve vysoké kvalitě

Vybrat si správnou matraci je zase snadnější.

Jak správně vybrat matraci

Ustálená a léty prověřená nabídka matrací SNOOZE, výrobní nastavení matrací na váhu budoucího uživatele a celková filozofie matrací SNOOZE umožnila vydat ke každé matraci SNOOZE Certifikát GARANCE vhodnosti. Díky takto certifikovaným matracím získávají zákazníci při nákupu matrace potřebný klid a jistotu správného výběru matrace.

 

 

 

 

 

 

 

Pečujete správně o matraci ?

Jak správně vybrat matraci

Spánek je pro naše tělo základní regenerační proces. Věnujte mu proto dostatečnou péči a dopřejte si správnou a kvalitní „výbavu“ pro spánek – je to investice do vlastního zdraví....  Kompletní odborné informace v oblasti zdravého spánku a zdravého ležení Vám poskytneme na naší prodejně Semqelb Zdravé spaní v Pardubicích Semtíně.

Jak nejlépe sladit rošt s matrací

Postelový rošt je vedle matrace druhou nejdůležitější součástí lůžka. Kvalitní rošty obsahují lamely lepené z několika vrstev dřeva, což zajišťuje jejich pružnost. Počet lamel roštu se liší typ od typu, avšak z hlediska optimálního rozložení zátěže jsou doporučovány rošty s minimálně 28 lamelami. Pružné lamely dokáží reagovat na zatížení konkrétních ploch postele a účelně tak udržují tělo ve správné poloze.Na naší prodejně v Pardubicích Vám odborně poradíme